Weź udział w wiosennej konferencji „UWOLNIJ SWOJĄ KOBIECOŚĆ”, która odbędzie się 30 marca 2019 r. 
w ramach cyklu wydarzeń dla kobiet ECO-KOBIETA.

DLACZEGO WARTO?

DLACZEGO WARTO?

WYKŁADY
EKSPERTEK

Na Uczestniczki czekają interesujące wykłady prelegentek:

Moniki Kowalczyk
Ewy Rykowskiej
Danuty Terpiłowskiej
Małgorzaty Penkala
oraz aktorki Doroty Deląg

Konferencję poprowadzi Marta Ossolińska.

NAWIĄZANIE NOWYCH KONTAKTÓW

W trakcie wydarzenia będzie możliwość nawiązania relacji ze wspaniałymi kobietami, które tak jak Ty chcą się rozwijać.

ATRAKCJE

Na uczestniczki czeka przepyszny tort z Pracowni Sweet Art, aromatyczna kawa z Pello Caffe, japońska zielona herbata KOKORO, stoiska partnerów i liczne niespodzianki.

NAWIĄZANIE
NOWYCH
KONTAKTÓW

W trakcie wydarzenia będzie możliwość nawiązania relacji ze wspaniałymi kobietami, które tak jak Ty chcą się rozwijać.

ATRAKCJE

Na uczestniczki czeka również przepyszny tort z Pracowni Sweet Art, aromatyczna kawa z Pello Caffe, japońska zielona herbata KOKORO, stoiska partnerów i liczne niespodzianki.

 
Już po raz czwarty konferencję poprowadzi cudowna kobieta MARTA OSSOLIŃSKA,  której konferansjerka jest jej pasją.

 

Konferencja rozpocznie się od pokazu zmysłowego tańca belly burlesque w wykonaniu MONIKI KOWALCZYK. Zobaczycie jak elementy tego tańca można świetnie wykorzystywać w życiu codziennym podkreślając swoją kobiecą zmysłowość. Monika na mojej konferencji wystąpi po raz trzeci i zawsze podnosi energię na cały dzień wykładów. Uczestniczki też się świetnie bawią w trakcie tego pokazu.

DOROTA DĘLAG oczarowała mnie niesamowicie już w trakcie korespondencji przed zeszłoroczną konferencją o tym samym tytule. Występując na niej tak zauroczyła uczestniczki, że nie chciały wypuścić jej najpierw ze sceny, a później z miejsca konferencji. Dorota w swoim wystąpieniu poruszy temat bliski jej doświadczeniom. Jako matka, żona, kobieta, aktorka, trener i człowiek stawia szereg pytań odnośnie kondycji współczesnej kobiety – w humorystyczny sposób ujmując złożony temat , którym jest kobiecość. Na poprzedniej konferencji wszystkie kobiety utożsamiły się ze słowami Doroty, wyciągając wiele wniosków, które na pewno polepszą jakość ich życia jako przede wszystkim KOBIETY.

Z EWĄ RYKOWSKĄ znam się już wiele lat i zawsze podziwiam jej kunszt fotograficzny. Tym razem Ewa połączy swoją pasję jaką jest fotografia z naszą kobiecością. Co z tego wyniknie to zobaczycie same 🙂 Już sam tytuł zdradza rąbek tajemnicy – uchwycona kobiecość.

Na scenie pojawi się też wulkan energii, czyli DANUSIA TERPIŁOWSKA. Danusię poznałam rok temu, właśnie na zeszłorocznej konferencji, która odbywała się w Naturalnym Centrum Zdrowa. Wpadła jak huragan i wypadła jak huragan, pozostawiając na osobach, z którymi rozmawiała niezapomniane wrażenia. Między innymi z tego powodu postanowiłam ją zaprosić na moją konferencję. Chwiałabym, abyście poczuli jej kobiecą energię oraz posłuchali cennych wskazówek na temate tego jak w życiu kierować się sercem. Tematem wystąpienia będzie ŚWIADOMA MIŁOŚĆ, MĄDROŚĆ I MOC. Tak naprawdę są to trzy wartości, którymi my – kobiety kierujemy się w naszymi życiu.

Na tej konferencji będzie też mój debiut w kwestii wystąpień. Znacie mnie jako organizatorkę i pomysłodawczynię tej konferencji. Niektórzy nazywają mnie też „szarą eminencją sceny”, ponieważ niezauważenie pomagam prowadzącym eventy. Jednakże mam swoją historię związaną z kobiecością i chciałabym się z Wami nią podzielić. Nie bez przyczyny konferencja ma też tytuł UWOLNIJ SWOJĄ KOBIECOŚĆ.

LOKALIZACJA

LOKALIZACJA

Spotykamy się jak zawsze w Centrum Aktywizacji Społecznej Grzybowska 4 ul. Grzybowska 4 w Warszawie.

SZCZEGÓŁY

SZCZEGÓŁY

START

09:30

KIEDY

30 MARCA 2019

GDZIE

Centrum Aktywizacji Społecznej Grzybowska 4 ul. Grzybowska 4 w Warszawie

PROGRAM

PROGRAM

9:00 – 9:30 – Rejestracja
9:30– 9:45 – Przywitanie gości – Małgorzata Penkala i Marta Ossolińska
9:45 – 10:15 – pokaz i lekcja tańca w wykonaniu Moniki Kowalczyk
10:15 – 11:45 –Poranne  tête-à-tête z … DOROTĄ DELĄG
11:45 – 12:00 – Spotkanie z zieloną Japonią – degustacja herbat firmy Kokoro
12:00 – 12:15 – Przerwa kawowa
12:15 – 13:00 – UCHWYCONA KOBIECOŚĆ – Ewa Rykowska
13:00 – 13:30 – wykład – Monika Kowalczyk
13:30 – 14:15 – Przerwa kawowa, networking
14:15 – 15:00 – ŚWIADOMA MIŁOŚĆ, MĄDROŚĆ I MOC – Danuta Terpiłowska
15:00 – 15:45 – MOJA HISTORIA O KOBIECOŚCI – Małgorzata Penkala
15:45 – 16:00 – Podsumowanie i zakończenie konferencji

PRELEGENTKI

PRELEGENTKI

DOROTA DĘLAG

aktorka i prezenterka telewizyjna. W 1999 ukończyła Wydział Aktorski we Wrocławiu Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie. Na antenie TVP2 wraz z Jarosławem Kulczyckim prowadziła teleturniej Znaki zodiaku. W 2009 występowała w IX edycji Tańca z gwiazdami. Wzięła m. in. udział w takich znanych produkcjach filmowych jak „Lata i dni”, „Życie jak poker”, „Sukces” (główna rola), „Rezydencja” czy „Planeta Singli”. Wystąpiła też w popularnych serialach jak choćby „Camera Cafe” oraz „39 i pół” realizowanych dla TVN. Założycielka fanpejdża „Poranek Doroty”, gdzie w trakcie monologów w kuchni autorki wszystko może się zdarzyć.

Zdjęcie by Paulina Cudna

EWA RYKOWSKA

Przez lata związana z korporacją, procesami biznesowymi – pracą mało artystyczną acz kreatywną. Trenerka biznesu. Miłośniczka podróży. Nade wszystko jednak fotograf z pasji. Zaczynała od fotografii plenerowej i reportażu. To jednak człowiek i jego niepowtarzalność leżą w kręgu jej głównych zainteresowań. Organizuje sesje indywidualne i firmowe. Każda z nich jest szyta na miarę i dostosowana do potrzeb. Jej siłą jest spokój, dzięki któremu zapewnia swoim klientom poczucie bezpieczeństwa i buduje serdeczną atmosferę podczas fotografowania. Uważa, że nie ma ludzi niefotogenicznych, a każdy ma w sobie piękno, które należy uchwycić i zapisać na dłużej.
Uchwycone – Ewa Rykowska Fotografia

MONIKA KOWALCZYK

Body&sex coachka, trenerka rozwoju osobistego, instruktorka tańca, tancerka.
Specjalizuje się w kobiecej seksualności i pracy z ciałem. Pracuje z kobietami wspierając je w szukaniu własnej drogi do świadomej seksualności i przyjemności. Promuje idee ciałopozytywności. Uczy komunikowania potrzeb, stawiania granic, rozprawia się z mitami, przygląda się przekonaniom. Prowadzi grupy, wspiera, inspiruje, motywuje, organizuje kobiece spotkania. Pomysłodawczyni i trenerka projektu Astarte – KOBIECOŚĆ RUCH ROZWÓJ – warsztatów rozwojowo-tanecznych dla kobiet, liderka działającego w ramach projektu zespołu tanecznego. Instruktorka tańców kobiecych (taniec orientalny i burleska) i świadomości ciała. Pasjonatka innowacyjnej edukacji, amatorka gier planszowych, górskich wędrówek i podróży do miejsc zwyczajnych. W chwilach wolnych obserwatorka życia codziennego.

DANUTA TERPIŁOWSKA

Live coach, twórczyni „Terapii Sercem”, mająca doświadczenie jako pedagog, reżyser, twórca teatru, wieloletni pracownik Polskiego Radia, społecznik.
Z wykształcenia polonistka oraz absolwentka The Polish Open University: Zarządzanie i marketing. Autorka tekstów pisanych tzw. Chanelingiem, wydanych w formie książki i audiobooka „Przekazy mocy, mądrości i miłości” oraz artykułów publikowanych w prasie. Diagnozuje i uwalnia blokady dotyczące spraw prywatnych i zawodowych. Harmonizuje związki, otwiera na kreatywne, harmonijne, spełnione życie.

MAŁGORZATA PENKALA

Z wykształcenia jest magistrem zarządzania i marketingu. Posiada również tytuł Master of Business Administration. Od 4 lat prowadzi firmę Świat Inspiracji. Pomysłodawczyni
i organizatorka cyklu konferencji dla kobiet ECO-KOBIETA. Współtworzy grupę dla rękodzielniczek Kreatywna Emma. Zawsze chętnie podejmuje się wyzwań, w których może wykorzystać swój talent organizatorski oraz wytrwałość i upór w dążeniu do osiągnięcia założonego celu. Czuje się spełniona i szczęśliwa tylko wtedy, gdy wykonuje pracę, która daje kontakt z ludźmi.
Jej motto na obecny czas to: Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i zaprzepaścisz przyszłość.

TWOJA INWESTYCJA

Bilet normalny

Bilet podwójny VIP

 

 

Bilety możesz kupić wysyłając maila na adres: kontakt@malgorzatapenkala.pl i wpłacając pieniądze na konto Świat Inspiracji Małgorzata Penkala 55 1140 2004 0000 3202 7678 2470

Masz pytania lub chcesz zostać partnerem wydarzenia?
✉ Napisz:
Małgorzata Penkala | kontakt@malgorzatapenkala.pl
📞 Zadzwoń:
607 400 160

Świat Inspiracji
Małgorzata Penkala

tel.: 607 400 160
mail: kontakt@malgorzatapenkala.pl