Weź udział w czwartej już konferencji z cyklu ECO-KOBIETA, czyli w zgodzie z ciałem i duszą. Tematem przewodnim edycji jesiennej 2017 będzie „W POSZUKIWANIU AUTENTYCZNEGO JA”.
DLACZEGO WARTO?
WYKŁADY EKSPERTEK

Na Uczestniczki czeka 6 praktycznych wykładów naszych prelegentek:

   Ilona Adamska

   Małgorzata Trzaskowska

   Dagmara Gmitrzak

   Ewa Miłowicz

   Beata Jurasz

   Katarzyny Wnękowskiej.

NAWIĄZANIE NOWYCH KONTAKTÓW
W trakcie wydarzenia będzie możliwość nawiązania relacji ze wspaniałymi kobietami, które tak jak Ty chcą się rozwijać.
ATRAKCJE
Konferencję uświetni występ artystyczny. Na uczestniczki czeka również ekologiczny catering, loteria, stoiska partnerów i liczne niespodzianki.

Ilona Adamska podczas swojej prelekcji opowie o tym, jak świadomie i skutecznie budować relacje z ludźmi i  związki z partnerami. Dlaczego warto w życiu stawiać na siebie, jak uwierzyć w swoje możliwości i pozbyć się kompleksów. Kobieta szczęśliwa bowiem, to kobieta, która ma wokół siebie wyjątkowych ludzi, sprawdzonych przyjaciół, pasje. To kobieta otwarta na świat, niebojąca się wyzwań. Kobieta, która wierzy w siebie i wierzy w ludzi. To kobieta, która zmienia świat!

Małgosia Trzaskowska będzie mówić o tym, dlaczego warto być autentyczną i jak bycie autentyczną wpływa na jakość naszego życia.

Dagmara Gmitrzak uzmysłowi nam, że każda z nas jest jak wyjątkowy diament. Naszym celem jest uświadomienie sobie tej wiedzy i przełożenie jej na praktykę. Podzielenie się ze światem swoimi wewnętrznymi darami i talentami. Podczas wykładu z elementem mini warsztatu, skoncentruje się na tym, dlaczego tak ważne jest abyśmy odkryły swoją prawdziwą kobiecą naturę, pokochały siebie oraz stanęły w swojej prawdzie i mocy. Świat potrzebuje świadomych kobiet.
Świat potrzebuje Ciebie!

Z wykładu Ewy Miłowicz dowiesz się :

   po czym poznać że jesz emocjonalnie a nie z powodu głodu fizjologicznego,
   dlaczego zjawisko to jest tak częste,
   jak sobie poradzić z objadaniem emocjonalnym,
   jak i czym karmić swoją duszę by Twoje ciało nie tyło,
   dlaczego w życiu tak ważna jest uważność.

W trakcie warsztatu coachingowego Kasi Wnękowskiej określisz:

Twój pierwszy krok do osiągnięcia satysfakcji i spełnienia
role, które pełnisz w życiu
Twoją mocną stronę, która wspiera Twoją skuteczność
stan, emocje i energię związane z Twoją skutecznością i spełnieniem

LOKALIZACJA

Spotykamy się w ekskluzywnym miejscu w centrum Warszawy – Centrum Aktywizacji Społecznej Grzybowska 4 . Świetny dojazd autobusem, tramwajem i metrem. Nie zalecany jest dojazd samochodem ze względu na brak miejsc parkingowych w pobliżu miejsca konferencji. Ale dla Eco-Kobiety nie jest to problem, wszak w życiu codziennym wykorzystuje również transport publiczny.

SZCZEGÓŁY
START
09:30
KIEDY
28.10.2017
GDZIE
Centrum Aktywizacji Społecznej Grzybowska 4 ul. Grzybowska 4 lok. 9A Warszawa
PROGRAM

9:00 – 9:30 – Rejestracja
9:30– 9:45 – Przywitanie gości – Małgorzata Penkala i Marta Ossolińska
9:45 – 10:35 – występ artystyczny
10:45 – 11:25 – KOBIETA SZCZĘŚLIWA, CZYLI …. ? – Ilona Adamska
11:25 – 12:05 – ODWAŻ SIĘ POKAZAĆ SIEBIE PRAWDZIWĄ I ŻYJ PEŁNIĄ ŻYCIA – Małgorzata Trzaskowska
12:05 – 12:50 – ŚWIAT POTRZEBUJE ŚWIADOMYCH KOBIET- ŚWIAT POTRZEBUJE CIEBIE! Dagmara Gmitrzak
12:50 – 13:20 – Przerwa kawowa, networking
13:20 – 14:45 – warsztat coachingowy TWÓJ PIERWSZY KROK DO BYCIA SKUTECZNĄ I SPEŁNIONĄ -– Katarzyna Wnękowska
14:45 – 14:55 – Przerwa kawowa, networking
14:55 – 15:35 – KIEDY APETYT JEST Z GŁOWY A NIE Z BRZUCHA – CZYLI O JEDZENIU EMOCJONALNYM – Ewa Miłowicz
15:35 – 16:15 – CENA AUTENTYCZNOŚCI W ŻYCIU I W BIZNESIE – Beata Jurasz
16:15 – 16:30 – Podsumowanie i zakończenie konferencji

PRELEGENTKI
ILONA ADAMSKA
Absolwentka filozofii i dziennikarstwa na Uniwersytecie Papieskim w Krakowie oraz kursu doktoranckiego na UKSW w Warszawie, wydawca i redaktor naczelna Law Business Quality i Imperium Kobiet, właścicielka Agencji Wydawniczo-Promocyjnej I.D. Media, Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet, laureatka plebiscytu Kobiecy Biznes 2014. Od ponad 10 lat prowadzi z sukcesem swoją firmę, wydając nie tylko magazyny, ale także blogi, portale lifestyle’owe. Pomysłodawczyni Akademii Law Business Quality – inspirujących spotkań dla kobiet sukcesu. Od wielu lat działa społecznie i charytatywnie, wspierając m.in. Fundację Sukces. Jest autorką książki „Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach”, za którą otrzymała nagrodę Medialne Smoki 2013 oraz „W realu i w sieci, czyli co jest ważne w biznesie i nie tylko”. W 2016 roku nagrodzona przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej nagrodą Business Woman Roku 2016 za wspieranie przedsiębiorczości kobiet. Jej firma I.D.MEDIA. pojawiła się w prestiżowym albumie „Diamenty Forbesa 2016” wśród 100 firm najszybciej zwiększających swoją wartość. Prywatnie zakochana w koszykówce, teatrze i Bieszczadach, z których pochodzi. Od niedawna miłośniczka golfa.
MAŁGORZATA TRZASKOWSKA
Coach, trenerka rozwoju osobistego, właścicielka Ogrodu Przemian www.ogrodprzemian.pl W poprzednim „zawodowym wcieleniu” menedżerka w korporacjach z branży nieruchomości komercyjnych. W pracy coachingowej wspiera kobiety w odkrywaniu swojej wewnętrznej mocy, budowaniu pewności siebie i przezwyciężaniu lęków, które powstrzymują przed działaniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego i Uniwersytetu SWPS, Mistrz NLP, certyfikowany coach Multi Level Coaching. Prywatnie mama dwójki dzieci, pasjonatka tenisa i tańca. W wolnych chwilach gra na pianinie.
DAGMARA GMITRZAK
Terapeutka holistyczna, trenerka rozwoju osobistego, socjolog, muzykoterapeutka, autorka książek. Ukończyła Instytut Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego, ze specjalizacją: Pomoc społeczno-terapeutyczna, trzyletnie szkolenie z Muzykoterapii i Psychodramy, kurs trenerski Mindfulness, i wiele innych. Od 2001 prowadzi warsztaty rozwoju osobistego, sesje indywidualne w Polsce i zagranicą.  Pracuje w nurcie psychologii transpersonalnej, która postrzega człowieka jako istotę cielesną, umysłową, emocjonalną, energetyczną i duchową. Jest autorką siedmiu książek, m.inn: „Trening Relaksacji”, „Obudź swoją kreatywność”, „Inteligencja serca”, „Pokonaj stres dzięki technikom relaksacji”, „Trening Jaguara”. Pisze teksty z zakresu psychologii i rozwoju do magazynu psychologicznego SENS. Współorganizuje podróże połączone z rozwojem osobistym ( Bali, Hawaje).
KATARZYNA WNĘKOWSKA

Certyfikowany Coach i trener biznesu. Specjalizuje się w pracy z właścicielkami biznesów, które są przemęczone, którym brakuje satysfakcji i zadowolenia z tego co robią. Pomaga im zwiększyć moc i odzyskać wewnętrzną równowagę, aby skutecznie i bardziej efektywnie zarządzały sobą i swoją firmą. Pracuje z klientkami w oparciu o swoją autorską metodę ”4 Kroków do Spełnienia©”. Zawiera ona w sobie zasady, strukturę i strategię, które umożliwiają kobietom osiągnięcie spełnionego i satysfakcjonującego życia prywatnego przy jednoczesnym odnoszeniu sukcesów zawodowych. Jest autorką programu skierowanego do kobiet przedsiębiorczych, którego tytuł brzmi „Zostań Spełnioną Kobietą Biznesu w 4-ch krokach”.
Kataliza Coaching, której jest właścicielką, powstała z pasji inspirowania i wspierania ludzi
w dążeniu do skuteczności, harmonii i satysfakcji z życia, a także odnajdywania radości
i szczęścia. 

EWA MIŁOWICZ

Jest akredytowanym coachem i diet coachem (Szkoła Diet Coachingu w Warszawie, oraz Szkoła Profesjonalnego Coachingu w Krakowie), specjalistką pomocy psychologicznej w ujęciu Gestalt (Centrum Counsellingu Gestalt we współpracy z Associazione Italiana di Counselling) oraz promotorką zdrowego stylu życia. Studia wyższe ukończyła na Uniwersytecie Śląskim, na wydziale Pedagogiki i Psychologii. Od wielu lat uczestniczy w szkoleniach, konferencjach i kursach pomocy psychologicznej. Swoją pracę regularnie poddaje superwizji. Obecnie, jako diet i life coach, towarzyszy osobom, które pragną poprawić jakość swojego życia zarówno na poziomie ciała jak i ducha, które chcą żyć w zgodzie ze sobą i wzmocnić swoją wewnętrzną siłę. U źródeł mojej pracy leży teoria Gestalt i filozofia egzystencjalna. Zakładają one że to sam człowiek nadaje sens i znaczenie własnemu życiu poprzez doświadczenia i dokonywanie wyborów. Ponadto współpracuje z Gabinetem Leczenia Otyłości i Cukrzycy „Chudnij z nami” w Krakowie. 

BEATA JURASZ

Psychopedagog kreatywności, trener biznesu, life & business coach, trener międzynarodowego programu „Odyssey of the Mind”, autorka książki pt. „Uwolnij ptaka” wyróżnionej w plebiscycie książka roku 2016, współautorka trzech książek z dziedziny rozwoju osobistego i kreatywności, kolekcjonerka sukcesów swoich klientów. Zrealizowała cykl wywiadów na temat zmiany na kanale YOU TUBE pt. Coach Café. Od 2015 roku prowadzi swoje autorskie show interaktywno-motywacyjne dla kobiet pt. „Uwolnij ptaka”. Od tego czasu uczestniczyło w nim kilkaset kobiet w wielu miastach Polski oraz w Paryżu, Londynie i Dublinie. Jako trener wspiera organizacje w szybszym osiąganiu lepszych rezultatów biznesowych „uskrzydlaniu ich” poprzez rozwój umiejętności managerskich oraz podnoszenie skuteczności działania zespołów. Pomaga klientom osiągać sukcesy prywatne i zawodowe poprzez coaching, szkolenia i warsztaty.

Świat Inspiracji
Małgorzata Penkala

tel.: 607 400 160
mail: kontakt@malgorzatapenkala.pl