PODRÓŻUJĄC PRZEZ ZMYSŁY DO RÓWNOWAGI

Czym jest zmysłowość? Gdzie się znajduje? Wypływa z Twojego wnętrza. Zmysłowa kobieta dobrze czuje się we własnej skórze, kocha siebie, kocha życie i czerpie z niego garściami. Zmysłowa kobieta emanuje wdziękiem i seksapilem, czuje się spełniona, cieszy się z drobiazgów. Potrafi delektować się zapachem, który ją otacza, wsłuchuje się w muzykę, porusza się w jej rytm. Komunikuje się słowem, wzrokiem oraz poprzez dotyk. Nie boi się odbierać świata wokół niej wszystkimi zmysłami ani wyrażania swoich uczuć. Zmysłowa kobieta odbiera świat wszystkimi zmysłami, czuje więcej i piękniej i dzięki temu, nawet jeśli pozornie odbiega od ogólnie przyjętych kanonów piękna, jest kobietą szczęśliwą i piękną.

28 stycznia 2017

Warszawa Fundacja Sedeka Centrum Aktywizacji Społecznej Grzybowska 4 ul. Grzybowska 4 lok. 9A

60 miejsc

PRELEGENCI:

Renata Wrona

czytaj więcej

Trenerka rozwoju osobistego, Akredytowana Life & Business Coach ICF, PR managerka, bizneswoman, właścicielka firmy PRIME IMAGE, autorka książki / poradnika z zakresu sukcesu, rozwoju i relacji w życiu kobiety: „Szczęśliwa kobieta – rozwój, kariera, miłość” „Szczęśliwa kobieta – rozwój, kariera, miłość”. Ekspertka w dziedzinie kreowania marki osobistej, komunikacji interpersonalnej, Public Relations, wystąpień publicznych, etyki w biznesie. Prowadzi szkolenia z doskonalenia kompetencji osobistych, interpersonalnych i menedżerskich, pomagając uczestnikom w osiąganiu najlepszej wersji siebie samego. Jej pasją są zagadnienia z obszaru rozwoju osobistego, wpływu przekonań na skuteczność w osiąganiu celów, poprawy jakości życia. Dzięki jej sesjom klienci osiągają spełnienie w życiu zawodowym i szczęście w życiu osobistym. Stosuje pracę z obrazem wykorzystując metodę  Points of You.

Monika Kowalczyk

czytaj więcej

Body&sex coach, trenerka rozwoju osobistego, instruktorka tańca, tancerka, performerka.
Pracowała z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i seniorami dzieląc się z nimi wiedzą o emocjach, asertywności, autoprezentacji oraz wielu innych ważnych w życiu umiejętnościach. Obecnie specjalizuje się w kobiecej seksualności i pracy z ciałem. Pracuje z kobietami wspierając je w szukaniu własnej drogi do świadomej seksualności i przyjemności. Uczy komunikowania potrzeb, stawiania granic, rozprawia się z mitami, przygląda się przekonaniom. Prowadzi grupy, wspiera, inspiruje, motywuje, organizuje kobiece spotkania.
Pomysłodawczyni i trenerka projektu Astarte – KOBIECOŚĆ RUCH ROZWÓJ – warsztatów rozwojowo-tanecznych dla kobiet, liderka działającego w ramach projektu zespołu tanecznego. Właścicielka marki Anisah.
Instruktorka tańców kobiecych (taniec orientalny i burleska) i świadomości ciała. Ukończyła liczne kursy i warsztaty z zakresu pracy z ciałem (analiza ruchu, choreoterapia, podstawy DMT, taniec i ruch w edukacji i rozwoju, ruch autentyczny, improwizacja ruchu i symbolika ciała). Liczba szkoleń wciąż rośnie, wraz z rosnącym apetytem na nową wiedzę.
Pasjonatka innowacyjnej edukacji, amatorka gier planszowych, górskich wędrówek i podróży do miejsc zwyczajnych. W chwilach wolnych obserwatorka życia codziennego.

Jola Christol

czytaj więcej

Aromaterapeutka, znawczyni francuskiej szkoły aromaterapii. Rzuciła pracę na stanowiskach dyrektorskich we francuskich korporacjach, żeby żyć w zgodzie z naturą, również własną.  Można ją śledzić na Facebooku: www.facebook.com/WWonnejChwili.

Tomasz Słodki

czytaj więcej

Dziennikarz, biznesmen. Prowadził programy w największych polskich stacjach radiowych i telewizyjnych (Program III Polskiego Radia, Polskie Radio BIS, TVN24, TVN CNBC BIZNES, Patio TV). Entuzjasta nowych technologii – wprowadził na polski rynek nowoczesne transmisje online oraz zaproponował korporacjom multimedialne biura prasowe. Organizował festiwale muzyczne (Nie Zabijaj, Folk Fest, Reggae nad Orlą) oraz akcje charytatywne. Uruchomiony przez niego portal podróżniczy Compas pokazywał cały świat. Bezgranicznie realizuje swoje pasje. Redaktor naczelny Multiferencji.

Alicja Malinowska

czytaj więcej

Trener sztuki mówienia, terapeuta poprzez głos. Jako logopeda medialny – praca w mediach (TVP, Polskie Radio S. A., TVN), logopeda artystyczny – Teatr Roma w Warszawie (praca nad słowem przy premierach, m.in. Koty, Taniec wampirów w reż. Romana Polańskiego). Przez 8 lat prowadziła Akademię Efektywnej Komunikacji Moovdobrze realizując szkolenia w zakresie sztuki mówienia i pracy nad głosem dla biznesu, administracji i osób prywatnych).
Konsultuje kadrę zarządzającą firm, pracowników średniego szczebla, a także działów sprzedaży oraz dziennikarzy i lektorów. W pracy nad głosem prowadzi tłumaczy, prawników, radców prawnych, rzeczników prasowych, urzędników, przedsiębiorców, nauczycieli. Jako terapeuta współpracuje z Kuźnią zdrowia (uzdrawianie przez świadomość), gdzie prowadzi konsultacje indywidualne oraz cykliczne warsztaty Uwalniania głosem.

Konferencję poprowadzi Dorota Steliga, autorka bloga Inspirantka.pl.

Monika Kowalczyk rozbudzi Twoje ciało – nie tylko zaprezentuje taniec brzucha i burleski, ale zadba również byś po wydarzeniu wracając do swojego partnera mogła zaprezentować mu swój seksowy taniec, w którym główną rolę odegra brzuch, ponieważ specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy mini warsztat.

Dzięki Joli Christol dowiesz się, które olejki pomogą Ci pozbyć się stresu, lęków i zmęczenia. Jola odpowie również na pytanie, jakie olejki są skuteczne na nasze kobiece przypadłości ( bóle miesiączkowe, endometriozę, tzw. ciężkie nogi i żylaki.).

Alicja Malinowska w wykładzie „Uzdrawiająca potęga głosu” udowodni, że GŁOS to Twój osobisty terapeuta. Dlaczego więc tak często zabraniasz mu wzdychać, szeptać, łkać, krzyczeć, śpiewać? Podczas tej edycji ECO-KOBIETY zadbamy by doszedł „do głosu”. Dzięki czemu:
– wymasuje Cię wibracją,
– zestroi Twoje ciało, umysł i duszę,
– uwolni od napięć i bólu,

Podczas wydarzenia na uczestniczki i uczestników czeka wiele atrakcji, w tym m.in. cukiernicze arcydzieła dla podniebienia, które przygotuje mistrz cukierniczy Adrian Tyszkiewicz z Cukierni 5taGwiazdka.
Nawet napoje serwowane będą niecodziennie bo … z fontanny, którą dostarczy Marta Winnicka z firmy „Urocze chwile”.

MIEJSCE
Centrum Aktywizacji Społecznej Grzybowska 4 ul. Grzybowska 4 lok. 9A Warszawa
Świetny dojazd autobusem, tramwajem i metrem. Nie zalecany jest dojazd samochodem ze względu na brak miejsc parkingowych w pobliżu miejsca konferencji. Ale dla Eco-Kobiety nie jest to problem, wszak w życiu codziennym wykorzystuje również transport publiczny.

CZAS
Zaczynamy punktualnie o 10.30. Zakończenie przewidziane jest na godzinę 16:00.

ZAPISY I CENA BILETÓW
Cena biletu pojedynczego to 69 zł/osoba. Jeśli kupisz 2 bilety to Twoja inwestycja wyniesie 130 zł (1 bilet = 65 zł). Promocja obowiązuje do 8 stycznia 2017 r.

Po tym czasie cena biletu pojedynczego wzrasta do 89 zł/osoba, a biletu podwójnego to 170 zł/osoba.

PROGRAM KONFERENCJI:

10:00 – 10:30 – Rejestracja 

10:30- 10:45 – Przywitanie gości – Małgorzata Penkala 

10:45 – 11:30 – Monika Kowalczyk – pokaz tańca brzucha oraz burleski wraz z mini warsztatem 

11:30 – 12:10 – Jolanta Christol – „Olejki eteryczne wsparciem w dążeniu do równowagi” 

12:10 – 12:35 – Przerwa kawowa, networking 

12:35 – 13:25 – Tomasz Słodki – występ-niespodzianka 

13:25 – 14:05 – Panel dyskusyjny – „Jakie znaczenie mają zmysły w życiu ECO-KOBIETY” prowadzący – Tomasz SodkiEkspertki od zmysłów – Renata Wrona i Iwona Centka 

14:05 – 14:20 – Przerwa kawowa,

14:20 – 15:05 – Alicja Malinowska ­- „Uzdrawiająca potęga głosu”

15:05 – 15:45 – Renata Wrona ­- „Przez zmysły do szczęścia”

15:45 – 16:00 – Podsumowanie

Świat Inspiracji
Małgorzata Penkala

tel.: 607 400 160
mail: kontakt@malgorzatapenkala.pl