Weź udział w piątej już konferencji z cyklu ECO-KOBIETA, czyli w zgodzie z ciałem i duszą.
Tematem przewodnim edycji wiosennej 2018 będzie „UWOLNIJ SWOJĄ KOBIECOŚĆ”.

DLACZEGO WARTO?

DLACZEGO WARTO?

WYKŁADY
EKSPERTEK

Na Uczestniczki czekają praktyczne wykłady prelegentek:

    Marty Kuszakiewicz

    Katarzyny Szałachy

    Katarzyny Auli Barszczewskiej

    Agaty Banach

    oraz warsztat Moniki Kowalczyk.

NAWIĄZANIE NOWYCH KONTAKTÓW

W trakcie wydarzenia będzie możliwość nawiązania relacji ze wspaniałymi kobietami, które tak jak Ty chcą się rozwijać.

ATRAKCJE

Konferencja rozpocznie się pokazem oraz nauką tańca brzucha w wykonaniu Moniki Kowalczyk . Na uczestniczki czeka również ekologiczny catering, loteria, stoiska partnerów i liczne niespodzianki.

WYKŁADY
EKSPERTEK

Na Uczestniczki czekają praktyczne wykłady prelegentek:

    Marty Kuszakiewicz

    Katarzyny Szałachy

     Katarzyny Auli Barszczewskiej

    Agaty Banach

    oraz warsztat Moniki Kowalczyk

GOŚCIEM SPECJALNYM WYDARZENIA BĘDZIE AKTORKA DOROTA DELĄG

NAWIĄZANIE
NOWYCH
KONTAKTÓW

W trakcie wydarzenia będzie możliwość nawiązania relacji ze wspaniałymi kobietami, które tak jak Ty chcą się rozwijać.

ATRAKCJE

Konferencja rozpocznie się pokazem oraz nauką tańca brzucha w wykonaniu Moniki Kowalczyk . Na uczestniczki czeka również ekologiczny catering, loteria, stoiska partnerów i liczne niespodzianki.

Konferencję poprowadzi Agnieszka Gasparska.

GOŚCIEM SPECJALNYM konferencji będzie DOROTA DELĄG. Dorota poprowadzi wraz z uczestniczkami dyskusję na temat czym jest kobiecość? To obecnie jest ważny i aktualny temat, ponieważ tyle mówi się o naszych prawach – a my ciągle musimy chować się za różne maski tzw. kobiecości. Więc co to znaczy być sobą, być kobietą ?

Konferencja rozpocznie się od pokazu zmysłowego tańca belly burlesque w wykonaniu MONIKI KOWALCZYK. Zobaczycie jak elementy tego tańca można świetnie wykorzystywać w życiu codziennym podkreślając swoją kobiecą zmysłowość.

Konikiem MARTY KUSZAKIEWICZ jest edukacja kobiet w zakresie oddychania, ponieważ uważa, że oddech jest niezwykle dla nas, kobiet ważny. Daje nam m. in. równowagę psychiczną. Według Marty kobiecość to lekkość. Czasami, poprzez pęd życia bardzo brakuje nam tej lekkości, tej chwili zatrzymania i skupienia się na sobie, swoim ciele i swoim oddechu. Na wykładzie opowie o tym w jaki sposób bardziej zwrócić uwagę na swoje ciało i emocję a także oddech. Przybliży metody relaksacji ciała oraz pokaże jak „złapać oddech”, a Ty dostaniesz narzędzia, aby być bliżej siebie i swojej kobiecej lekkości.

KASIA SZAŁACHA skupi się na temacie pracy, czyli – dobra praca, czyli jaka: męska, kobieca, a może nijaka? Jak zatem wyjść poza schemat stereotypów i wykorzystać swój naturalny potencjał kreując niepowtarzalną ścieżkę kariery? I co z tym wspólnego ma biuro, kot, pasja i klamerki? Ten sekret zdradzi podczas swojego wykładu.
Po lunchu MONIKA KOWALCZYK poprowadzi warsztat pod tytułem „Ciałopozytywność – jaka odnaleźć pozytywne spojrzenie na ciało w gąszczu oczekiwań i przekonań powszechnie panujących”.

Jak głosi motto projektu Moniki „JESTEŚ BOGINIĄ”. Masz więc boskie ciało. Też tak myślisz? Podczas warsztatu będzie czas przyjrzeć się przekonaniom na temat cielesności. Zobaczyć co Cię wspiera, a co warto przetransformować, bo Ci nie służy. Przedyskutujemy jak odzyskać swoje ciało i świadomie o nie dbać w zgodzie ze sobą. Zyskasz nowe spojrzenie na siebie, kobiecą energie i wymianę doświadczeń. Kolejny krok do pełnej akceptacji i patrzenia w lustro z zachwytem. Poczucie radości z bycia w swoim ciele.

Czego nie będzie ? Nie dowiesz się:

– jak się zmienić, żeby dopasować się do narzuconych z góry norm,

– jak zagłuszać odczucia z ciała, które bywają trudne,

– jak wieść szczęśliwe życie robiąc wszystko wbrew sobie i swoim wartościom.

Pragniesz poczuć się napełniona przyjemnościami doświadczania życia w zmysłowy sposób? Czujesz, że intensywność pracy wkręca Cię w pracoholizm i chcesz odnaleźć drogę do równowagi? Pragniesz dać swojemu ciału głęboki reset, rozbudzić zmysły, aby doświadczać przyjemności w głębszy niż dotąd sposób? Twoje ciało woła o czuły dotyk, zatrzymanie się i luz? Pragniesz dać coś więcej, aby Twój system hormonalny mógł powrócić do równowagi? Pragniesz wzmocnić swoje mięśnie, dobrze je odżywić ?

Wykład KASI AULI BARSZCZEWSKIEJ jest odpowiedzią na Twoje pragnienia wyrażone powyżej. Przedstawi w nim kilka zagadnień związanych z procesem odkodowania zapisów w układzie limbicznym. Wyjaśni dlaczego okres prenatalny jest kluczowy dla naszego postrzegania, przyjmowania życia oraz przedstawi koncepcję pracy w ,,polu narodzin”. Aby wizja mogła dotrzeć do ,,podświadomości” potrzebujemy się ,,skontaktować z mądrością ciała” poprzez odczuwanie różnymi zmysłami. Kasia poprowadzę 2 krótkie ćwiczenia pozwalające zauważyć, jak bardzo sugestywny jest nasz umysł oraz jak określić swoją wizję: Negatyw-Pozytyw, po to abyście wyszły z tzw. listem do podświadomości.

Jak wykorzystać archetypowe role do tworzenia głębszych i bardziej świadomych relacji? Jak omijać pułapki komunikacyjne i w pełni wyrażać siebie? Gdzie szukać współczesnych inicjacji do pełni kobiecości? AGATA BANACH zaprosi uczestniczki w rozwojową podróż do odkrycia własnych odpowiedzi na te pytania. Podzieli się swoim doświadczeniem, transformującymi historiami oraz modelami pracy, pokazującymi inne perspektywy. Świadomość mocy archetypów i wagi inicjacji pomaga budować świadome relacje ze sobą i innymi.

LOKALIZACJA

LOKALIZACJA

Spotykamy się w nowym miejscu – Naturalnym Centrum Zdrowia. Świetny dojazd autobusem, tramwajem i metrem. Pod budynkiem jest parking, więc można dojechać również samochodem.

SZCZEGÓŁY

SZCZEGÓŁY

START

09:30

KIEDY

7 kwietnia 2018

GDZIE

Naturalne Centrum Zdrowia, ul. Grażyny 15  Warszawie

PROGRAM

PROGRAM

9:00 – 9:30 – Rejestracja
9:30 – 9:45 – Przywitanie gości – Małgorzata Penkala i Agnieszka Gasparska
9:45 – 10:15 – pokaz i lekcja tańca belly burlesque w wykonaniu Moniki Kowalczyk
10:15 – 11:00 – LEKKOŚĆ KOBIECOŚCI W SILE ODDECHU – Marta Kuszakiewicz
11:00 – 11:30 – gość specjalny Dorota Deląg
11:30 – 12:15 – Lunch, networking
12:15 – 13:45 – warsztat CIAŁOPOZYTYWNOŚĆ – JAK ODNALEŹĆ POZYTYWNE SPOJRZENIE
NA CIAŁO W GĄSZCZU OCZEKIWAŃ I PRZEKONAŃ POWSZECHNIE PANUJĄCYCH – Monika
Kowalczyk
13:45 – 14:00 – Przerwa kawowa, networking
14:00 – 14:45NARODZINY ZMYSŁOWEJ BOGINI – MAGIA ZAPACHU – Katarzyna Auli Barszczewska
14:45 – 15:30PEŁNIA KOBIECOŚCI DZIĘKI RELACJOM CZYLI JAK ŚWIADOMIE TWORZYĆ RELACJE PRYWATNE I ZAWODOWE -Agata Banach

15:30 – 16:15 – MOJA KOBIECOŚĆ, A MOJA PRACA – Katarzyna Szałacha
16:15 – 16:30 – Podsumowanie i zakończenie konferencji

PRELEGENTKI

PRELEGENTKI

MARTA KUSZAKIEWICZ

Wokalistka i aktorka, związana od 2004 roku z muzycznym Teatrem Rampa w Warszawie. Od ponad 20 lat stoi na scenie. Ma na swoim koncie kilka ważnych nagród takich jak I miejsce Polskiego Radia Złoty Mikrofon, oraz I miejsce na festiwalu piosenek Ewy Demarczyk. Marta jest również logopedą i trenerem emocji. Prowadzi warsztaty i szkolenia z emisji głosu i wystąpień publicznych.

KATARZYNA SZAŁACHA

Coach, trenerka rozwoju osobistego, właścicielka Ogrodu Architekt Mocy, Powermenka, Coach po-MOCny oraz dyplomowany trener umiejętności miękkich. Prowadząca warsztaty coachingowe na pierwszym prywatnym Uniwersytecie w
Polsce opartych na jej autorskiej metodzie pracy z obrazem. Współautorka kursu e-
learningowego dla młodzieży „Zawód, który da ci skrzydła”, oraz kreatorka niezliczonych szkoleń wdrożeniowych, które prowadziła jako trener wewnętrzny w jednej z największych firm badawczych w Polsce. Ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe w takich firmach jak GfK Polonia, Uczelnia UTH im. Heleny Chodkowskiej oraz Uniwersytet SWPS na stanowiskach od analizy danych do koordynowania zespołem włącznie. Od 2011 roku jest związana z rynkiem szkolnictwa wyższego. Pracuje w oparciu o następujące podejścia:
   praca z obrazem i metaforą model GROW
Obszary specjalizacji:
   coaching dla kobiet będących w sytuacji kryzysowej, które czują się zagubione i przytłoczone istniejącą sytuacją, pragnących  odnaleźć pomysł na Siebie i jednocześnie odzyskać swój POWER
   coaching dla sfrustrowanych mam pragnących uporządkować swoje przeładowane
obowiązkami życie, dzięki czemu poczują się znowu Panią swojego życia
   coaching dla rodziców z dzieckiem mającym zespół Aspergera, którzy pragną
odnaleźć się w nieznanym dla nich świecie Asa i jednocześnie zadbać o swój POWER,
niezbędny do realizacji kolejnych wyzwań
Przygotowanie merytoryczne:
   Job-coaching – doradztwo zawodowe, edukacyjne i coaching kariery – Uniwersytet
SWPS – 2017
   Efektywna komunikacja w biznesie – WSZiP im. H. Chodkowskiej – 2013
   Certyfikat Trenerski I stopnia – Alamo Executive Training & HR Consulting – 2011
   Zarządzanie i Marketing –Wyższa Szkoła Zarządzania i Marketingu – 2001
http://www.architektmocy.pl/

MONIKA KOWALCZYK

Body&sex coachka, trenerka rozwoju osobistego, instruktorka tańca, tancerka.
Specjalizuje się w kobiecej seksualności i pracy z ciałem. Pracuje z kobietami wspierając je w szukaniu własnej drogi do świadomej seksualności i przyjemności. Promuje idee ciałopozytywności. Uczy komunikowania potrzeb, stawiania granic, rozprawia się z mitami, przygląda się przekonaniom. Prowadzi grupy, wspiera, inspiruje, motywuje, organizuje kobiece spotkania. Pomysłodawczyni i trenerka projektu Astarte – KOBIECOŚĆ RUCH ROZWÓJ – warsztatów rozwojowo-tanecznych dla kobiet, liderka działającego w ramach projektu zespołu tanecznego. Instruktorka tańców kobiecych (taniec orientalny i burleska) i świadomości ciała. Pasjonatka innowacyjnej edukacji, amatorka gier planszowych, górskich wędrówek i podróży do miejsc zwyczajnych. W chwilach wolnych obserwatorka życia codziennego.

KATARZYNA AULI BARSZCZEWSKA

Katarzyna Auli Barszczewska – doula, terapeutka prenatalna od lat współtworzy ruch świadomych narodzin asystując i inspirując kobiety, aby rodziły dzieci, Siebie, swoje projekty w zgodzie z głosem serca, ciała i umysłu. Prowadzi blog: Czereśniowe Pole, kręgi kobiet przygotowujących się do porodu oraz prowadzi proces ponownych narodzin wg wiedzy z psychologii prenatalnej, wykorzystując wieloletnią praktykę pracy wg. metody Birth into Being oraz inne holistyczne metody. Pracuje w tzw. polu narodzin wykorzystując koncepcję odkodowania zapisów w układzie limbicznym, która pomaga aby system nerwowy przetransformował negatywne wzorce i zastąpił je nowymi jakościami zgodnymi z osobistym potencjałem. Jej praca pomaga połączyć wewnętrzne sprzeczności, znaleźć punkt odniesienia
do zmiany i sposób na ugruntowanie zmian. Prowadzi od 11 lat Kręgi opowieści porodowych; Opowieści z brzucha, aby odczarować negatywne przekazy o porodzie w Polsce. Mieszka w Czereśniowym Polu pod Warszawą od 12 lat z córkami i mężem i psem. Lubi bawić się słowem, szukać znaczeń i pisać kreatywnie, chodzić na spacery, malować, słuchać brzęczenia pszczół.
www.auli.eu, www.czeresniowepole.blogspot.com

AGATA BANACH

Psycholog, trenerka rozwoju osobistego, przedsiębiorca. Właścicielka marki Odkryj siebie w Pełni, prowadząca warsztaty, kursy i spotkania indywidualne dla Kobiet. Rozwija projekt cyklu podcastów Ku Kobiecości. Koordynatorka i organizatorka programów rozwojowych i konferencji. Założycielka i wiceprezes Fundacj. Zaangażowana w projekty biznesowe wspierające liderów i zespoły we wzroście efektywności, rozwoju kompetencji miękkich oraz sprzedażowych i projektowych. Praktyk rozwoju osobistego, wykorzystująca różnorodne metody rozwojowe i wyzwania codzienności do głębszego poznania siebie i podnoszenia jakości życia swojego i klientów. W pracy z kobietami i relacjami wykorzystuje metody Psychologii Zorientowanej na Proces, ruch intuicyjny, świadomość pola oraz pracę z podświadomością i emocjami. Prywatnie uwielbia yerbę, jogę i podróże z rodziną, szczęśliwa żona i mama 5 letniej Zoi.
www.agatabanach.pl, www.facebook.com/AgataBanachOdkryjSiebieWPelni

TWOJA INWESTYCJA

Bilet normalny

Bilet podwójny

Cena promocyjna obowiązuje do 31 marca 2018 r. Od  1 kwietnia br. cena biletu normalnego będzie wynosiła 97 zł, a podwójnego 194 zł.

W cenie biletu ekologiczny catering oraz lunch.

Bilety możesz kupić poprzez Przelewy24 lub wysyłając maila na adres: kontakt@swiat-inspiracji.pl i wpłacając pieniądze na konto Świat Inspiracji Małgorzata Penkala 55 1140 2004 0000 3202 7678 2470
_______________________

Masz pytania lub chcesz zostać partnerem wydarzenia?
✉ Napisz:
Małgorzata Penkala | kontakt@świat-inspiracji.pl
Zadzwoń:
607 400 160

Świat Inspiracji
Małgorzata Penkala

tel.: 607 400 160
mail: kontakt@malgorzatapenkala.pl