Weź udział w piątej już konferencji z cyklu ECO-KOBIETA, czyli w zgodzie z ciałem i duszą.
Tematem przewodnim edycji wiosennej 2018 będzie „UWOLNIJ SWOJĄ KOBIECOŚĆ”.

DLACZEGO WARTO?
DLACZEGO WARTO?
WYKŁADY
EKSPERTEK
Na Uczestniczki czekają praktyczne wykłady prelegentek:

    Marty Kuszakiewicz

    Katarzyny Szałachy

    Katarzyny Auli Barszczewskiej

    Agaty Banach

    oraz warsztat Moniki Kowalczyk.

NAWIĄZANIE NOWYCH KONTAKTÓW
W trakcie wydarzenia będzie możliwość nawiązania relacji ze wspaniałymi kobietami, które tak jak Ty chcą się rozwijać.
ATRAKCJE
Konferencja rozpocznie się pokazem oraz nauką tańca brzucha w wykonaniu Moniki Kowalczyk . Na uczestniczki czeka również ekologiczny catering, loteria, stoiska partnerów i liczne niespodzianki.

WYKŁADY
EKSPERTEK

Na Uczestniczki czekają praktyczne wykłady prelegentek:

    Marty Kuszakiewicz

    Katarzyny Szałachy

     Katarzyny Auli Barszczewskiej

    Agaty Banach

    oraz warsztat Moniki Kowalczyk.

NAWIĄZANIE
NOWYCH
KONTAKTÓW
W trakcie wydarzenia będzie możliwość nawiązania relacji ze wspaniałymi kobietami, które tak jak Ty chcą się rozwijać.
ATRAKCJE
Konferencja rozpocznie się pokazem oraz nauką tańca brzucha w wykonaniu Moniki Kowalczyk . Na uczestniczki czeka również ekologiczny catering, loteria, stoiska partnerów i liczne niespodzianki.
Konferencję poprowadzi Dorota Steliga.
Według Marty Kuszakiewicz kobiecość to lekkość. Czasami, poprzez pęd życia bardzo brakuje nam tej lekkości, tej chwili zatrzymania i skupienia się na sobie, swoim ciele i swoim oddechu. Na wykładzie opowie o tym w jaki sposób bardziej zwrócić uwagę na swoje ciało i emocję a także oddech. Przybliży metody relaksacji ciała oraz pokaże jak „złapać oddech” .
Dostaniesz narzędzia, aby być bliżej siebie i swojej kobiecej lekkości.

Kasia Szałacha skupi się na temacie pracy, czyli – dobra praca, czyli jaka: męska, kobieca, a może nijaka? Jak zatem wyjść poza schemat stereotypów i wykorzystać swój naturalny potencjał kreując niepowtarzalną ścieżkę kariery? I co z tym wspólnego ma biuro, kot, pasja i klamerki? Ten sekret zdradzi podczas swojego wykładu.

LOKALIZACJA
LOKALIZACJA
Spotykamy się w nowym miejscu – Naturalnym Centrum Zdrowia. Świetny dojazd autobusem, tramwajem i metrem. Pod budynkiem jest parking, więc można dojechać również samochodem.
SZCZEGÓŁY
SZCZEGÓŁY

START

09:30

KIEDY

7 kwietnia 2018

GDZIE

Naturalne Centrum Zdrowia, ul. Grażyny 15  Warszawie

PROGRAM
PROGRAM

9:00 – 9:30 – Rejestracja
9:30 – 9:45 – Przywitanie gości – Małgorzata Penkala i Dorota Steliga
9:45 – 10:15 – pokaz i lekcja tańca belly burlesque w wykonaniu Moniki Kowalczyk
10:15 – 11:00 – LEKKOŚĆ KOBIECOŚCI W SILE ODDECHU – Marta Kuszakiewicz
11:00 – 11:45 – MOJA KOBIECOŚĆ, A MOJA PRACA – Katarzyna Szałacha
11:45 – 12:30 – Lunch, networking
12:30 – 14:00 – warsztat CIAŁOPOZYTYWNOŚĆ – JAK ODNALEŹĆ POZYTYWNE SPOJRZENIE
NA CIAŁO W GĄSZCZU OCZEKIWAŃ I PRZEKONAŃ POWSZECHNIE PANUJĄCYCH – Monika
Kowalczyk
14:00 – 14:15 – Przerwa kawowa, networking
14:15 – 15:00NARODZINY ZMYSŁOWEJ BOGINI – MAGIA ZAPACHU – Katarzyna Auli Barszczewska
15:00 – 15:45PEŁNIA KOBIECOŚCI DZIĘKI RELACJOM CZYLI JAK ŚWIADOMIE TWORZYĆ RELACJE PRYWATNE I ZAWODOWE -Agata Banach
15:45 – 16:00 – Podsumowanie i zakończenie konferencji

PRELEGENTKI
PRELEGENTKI
MARTA KUSZAKIEWICZ
Wokalistka i aktorka, związana od 2004 roku z muzycznym Teatrem Rampa w Warszawie. Od ponad 20 lat stoi na scenie. Ma na swoim koncie kilka ważnych nagród takich jak I miejsce Polskiego Radia Złoty Mikrofon, oraz I miejsce na festiwalu piosenek Ewy Demarczyk. Marta jest również logopedą i trenerem emocji. Prowadzi warsztaty i szkolenia z emisji głosu i wystąpień publicznych.
KATARZYNA SZAŁACHA
Coach, trenerka rozwoju osobistego, właścicielka Ogrodu Architekt Mocy, Powermenka, Coach po-MOCny oraz dyplomowany trener umiejętności miękkich. Prowadząca warsztaty coachingowe na pierwszym prywatnym Uniwersytecie w
Polsce opartych na jej autorskiej metodzie pracy z obrazem. Współautorka kursu e-
learningowego dla młodzieży „Zawód, który da ci skrzydła”, oraz kreatorka niezliczonych szkoleń wdrożeniowych, które prowadziła jako trener wewnętrzny w jednej z największych firm badawczych w Polsce. Ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe w takich firmach jak GfK Polonia, Uczelnia UTH im. Heleny Chodkowskiej oraz Uniwersytet SWPS na stanowiskach od analizy danych do koordynowania zespołem włącznie. Od 2011 roku jest związana z rynkiem szkolnictwa wyższego. Pracuje w oparciu o następujące podejścia:
   praca z obrazem i metaforą model GROW
Obszary specjalizacji:
   coaching dla kobiet będących w sytuacji kryzysowej, które czują się zagubione i przytłoczone istniejącą sytuacją, pragnących  odnaleźć pomysł na Siebie i jednocześnie odzyskać swój POWER
   coaching dla sfrustrowanych mam pragnących uporządkować swoje przeładowane
obowiązkami życie, dzięki czemu poczują się znowu Panią swojego życia
   coaching dla rodziców z dzieckiem mającym zespół Aspergera, którzy pragną
odnaleźć się w nieznanym dla nich świecie Asa i jednocześnie zadbać o swój POWER,
niezbędny do realizacji kolejnych wyzwań
Przygotowanie merytoryczne:
   Job-coaching – doradztwo zawodowe, edukacyjne i coaching kariery – Uniwersytet
SWPS – 2017
   Efektywna komunikacja w biznesie – WSZiP im. H. Chodkowskiej – 2013
   Certyfikat Trenerski I stopnia – Alamo Executive Training & HR Consulting – 2011
   Zarządzanie i Marketing –Wyższa Szkoła Zarządzania i Marketingu – 2001
http://www.architektmocy.pl/
MONIKA KOWALCZYK
Body&sex coachka, trenerka rozwoju osobistego, instruktorka tańca, tancerka.
Specjalizuje się w kobiecej seksualności i pracy z ciałem. Pracuje z kobietami wspierając je w szukaniu własnej drogi do świadomej seksualności i przyjemności. Promuje idee ciałopozytywności. Uczy komunikowania potrzeb, stawiania granic, rozprawia się z mitami, przygląda się przekonaniom. Prowadzi grupy, wspiera, inspiruje, motywuje, organizuje kobiece spotkania. Pomysłodawczyni i trenerka projektu Astarte – KOBIECOŚĆ RUCH ROZWÓJ – warsztatów rozwojowo-tanecznych dla kobiet, liderka działającego w ramach projektu zespołu tanecznego. Instruktorka tańców kobiecych (taniec orientalny i burleska) i świadomości ciała. Pasjonatka innowacyjnej edukacji, amatorka gier planszowych, górskich wędrówek i podróży do miejsc zwyczajnych. W chwilach wolnych obserwatorka życia codziennego.
KATARZYNA AULI BARSZCZEWSKA

Katarzyna Auli Barszczewska – doula, terapeutka prenatalna od lat współtworzy ruch świadomych narodzin asystując i inspirując kobiety, aby rodziły dzieci, Siebie, swoje projekty w zgodzie z głosem serca, ciała i umysłu. Prowadzi blog: Czereśniowe Pole, kręgi kobiet przygotowujących się do porodu oraz prowadzi proces ponownych narodzin wg wiedzy z psychologii prenatalnej, wykorzystując wieloletnią praktykę pracy wg. metody Birth into Being oraz inne holistyczne metody. Pracuje w tzw. polu narodzin wykorzystując koncepcję odkodowania zapisów w układzie limbicznym, która pomaga aby system nerwowy przetransformował negatywne wzorce i zastąpił je nowymi jakościami zgodnymi z osobistym potencjałem. Jej praca pomaga połączyć wewnętrzne sprzeczności, znaleźć punkt odniesienia
do zmiany i sposób na ugruntowanie zmian. Prowadzi od 11 lat Kręgi opowieści porodowych; Opowieści z brzucha, aby odczarować negatywne przekazy o porodzie w Polsce. Mieszka w Czereśniowym Polu pod Warszawą od 12 lat z córkami i mężem i psem. Lubi bawić się słowem, szukać znaczeń i pisać kreatywnie, chodzić na spacery, malować, słuchać brzęczenia pszczół.
www.auli.eu, www.czeresniowepole.blogspot.com

AGATA BANACH

Psycholog, trenerka rozwoju osobistego, przedsiębiorca. Właścicielka marki Odkryj siebie w Pełni, prowadząca warsztaty, kursy i spotkania indywidualne dla Kobiet. Rozwija projekt cyklu podcastów Ku Kobiecości. Koordynatorka i organizatorka programów rozwojowych i konferencji. Założycielka i wiceprezes Fundacj. Zaangażowana w projekty biznesowe wspierające liderów i zespoły we wzroście efektywności, rozwoju kompetencji miękkich oraz sprzedażowych i projektowych. Praktyk rozwoju osobistego, wykorzystująca różnorodne metody rozwojowe i wyzwania codzienności do głębszego poznania siebie i podnoszenia jakości życia swojego i klientów. W pracy z kobietami i relacjami wykorzystuje metody Psychologii Zorientowanej na Proces, ruch intuicyjny, świadomość pola oraz pracę z podświadomością i emocjami. Prywatnie uwielbia yerbę, jogę i podróże z rodziną, szczęśliwa żona i mama 5 letniej Zoi.
www.agatabanach.pl, www.facebook.com/AgataBanachOdkryjSiebieWPelni

TWOJA INWESTYCJA

Bilet normalny

Bilet podwójny

Cena promocyjna obowiązuje do 23 marca 2018 r. Od 24 marca br. cena biletu normalnego będzie wynosiła 97 zł, a podwójnego 194 zł.

W cenie biletu ekologiczny catering oraz lunch.

Bilety możesz kupić poprzez Przelewy24 lub wysyłając maila na adres: kontakt@swiat-inspiracji.pl i wpłacając pieniądze na konto Świat Inspiracji Małgorzata Penkala 55 1140 2004 0000 3202 7678 2470
_______________________

Masz pytania lub chcesz zostać partnerem wydarzenia?
✉ Napisz:
Małgorzata Penkala | kontakt@świat-inspiracji.pl
Zadzwoń:
607 400 160

Świat Inspiracji
Małgorzata Penkala

tel.: 607 400 160
e-mail: kontakt@świat-inspiracji.pl