ECO-KOBIETA, CZYLI W ZGODZIE Z CIAŁEM I DUSZĄ

Eco-kobieta to ta, która wie i  ma głęboko rozwinięta intuicję i wrażliwość. Zarówno na siebie samą, jak również na innych ludzi i naszych mniejszych braci – rośliny, zwierzęta. Tworzy w zgodzie z uniwersalnymi wartościami – w prawdzie, miłości, szacunku, radości. Podąża za sobą i swoimi marzeniami w odwadze i zaufaniu. Czerpie moc ze środka, opierając się na tym co każdy człowiek niesie w sobie od zarania wieków – głębokiej, niezmąconej mądrości. Stara się być autentyczną w przekazywaniu swoich emocji i uczuć. Jeśli czujesz, że to właśnie Ty jesteś jedną z Eco-Kobiet i chcesz rozwinąć w sobie tę wrażliwość jeszcze głębiej, zapraszam Cię na pierwszą konferencję z cyklu ECO-KOBIET.

1 października 2016

Warszawa Fundacja Sedeka Centrum Aktywizacji Społecznej Grzybowska 4 ul. Grzybowska 4 lok. 9A

60 miejsc

PRELEGENTKI:

Anna Dąbrowska

czytaj więcej

Współtwórczyni idei konferencji Eco-Kobieta. Terapeutka pracy z ciałem, trener Procesu Tworzenia. Pomaga klientom formułować misję życiową i przezwyciężać trudności w jej realizacji w sferze prywatnej i zawodowej. Uczy jak czerpać z mądrości ciała by nas wspierało i prowadziło w rozwoju i tworzeniu balansu w życiu. Od 2006 roku właścicielka Zielonej Pomarańczy, miejsca w którym towarzyszy ludziom w nawiązywaniu dobrych relacji ze sobą samym, odkrywaniu prawdy o siebie, transformacji tego, co nie służy i ogranicza. Swoją praktykę opiera na uważności i otwartości na drugiego człowieka i jego historię. Na co dzień starająca się żyć blisko natury i holistycznie.

Patrycja Załug

czytaj więcej

Certyfikowany coach pewności siebie, bizneswoman, autorka. Współwłaścicielka Akademii Kobiet Sukcesu, jednej z największych społeczności kobiecych w Warszawie wspierających i edukujących aktywne, chcące się rozwijać kobiety. Współzałożycielka Szkoły Liderek, interdyscyplinarnego studium przedsiębiorczości dla kobiet.  Posiada ponad 13-letnie doświadczenie w biznesie w tym 8-letnie w pracy w międzynarodowych korporacjach. Współpracuje m. in. z Magazynem Coaching, gdzie regularnie publikuje artykuły na temat budowania pewności siebie w życiu i w biznesie. Autorka książki „100 pomysłów jak być dla siebie dobrą”. Wokół idei wzmacniania prawdziwej wewnętrznej pewności siebie zgromadziła ponad 19 tyś. kobiet. Prowadzi autorską audycję na antenie Radia KOLOR. Dzięki swoim autorskim warsztatom „Codziennie Pewna Siebie” pomogła już ponad 1300 kobietom wyzwolić swoją moc i uwierzyć w siebie.  www.codzienniepewnasiebie.pl

CELestyna D. Osiak

czytaj więcej

Biznes i Soul Coach. Mówi się o niej Szamanka Biznesu. Pomaga kobietom przedsiębiorczym zarabiać więcej pracując mądrzej w swoich biznesach z Duszą. Prowadzi coaching indywidualny i grupowy oraz słynny cykl szkoleń „Biznes z Duszą” na trzech poziomach zaawansowania. Coach z 9-letnim doświadczeniem. Prywatnie mama 3, 5 letniej córeczki. Jej pasją są piękne wnętrza i kontakt z naturą.

Renata Wrona

czytaj więcej

Trenerka rozwoju osobistego, Akredytowana Life & Business Coach ICF, PR managerka, bizneswoman, właścicielka firmy PRIME IMAGE, autorka książki / poradnika z zakresu sukcesu, rozwoju i relacji w życiu kobiety: „Szczęśliwa kobieta – rozwój, kariera, miłość” „Szczęśliwa kobieta – rozwój, kariera, miłość”. Ekspertka w dziedzinie kreowania marki osobistej, komunikacji interpersonalnej, Public Relations, wystąpień publicznych, etyki w biznesie. Prowadzi szkolenia z doskonalenia kompetencji osobistych, interpersonalnych i menedżerskich, pomagając uczestnikom w osiąganiu najlepszej wersji siebie samego. Jej pasją są zagadnienia z obszaru rozwoju osobistego, wpływu przekonań na skuteczność w osiąganiu celów, poprawy jakości życia. Dzięki jej sesjom klienci osiągają spełnienie w życiu zawodowym i szczęście w życiu osobistym. Stosuje pracę z obrazem wykorzystując metodę  Points of You.

Karo Akabal

czytaj więcej

Założycielka pierwszej w Polsce szkoły seksu i miłości – Sex & Love School, oferującej kursy online dla kobiet, które chcą odkrywać swoją kobiecość, czerpać satysfakcję w życiu intymnym i praktykować przyjemność na co dzień. Pomysłodawczyni i prowadząca Sex & Love TV internetowej telewizji o seksie i miłości. Sex coach, trenerka przyjemności i efektywnej komunikacji w relacjach intymnych.

Anna Szczypek

czytaj więcej

Ukończyła podyplomowo Psychodietetykę w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Założycielka Klubu Równowagi, grup motywacyjnych dla osób odchudzających się. Twórca Metody Równowagi Metabolicznej, która otrzymała wyróżnienie SWPS. Właścicielka cateringu dietetycznego SpokoBOX, działającego na terenie Warszawy i okolic oraz Krakowa, a wkrótce również Trójmiasta. W Klubie Równowagi pomogła setkom osób odzyskać równowagę w odżywianiu i wrócić do szczupłej sylwetki. Dzięki psychodietetycznemu podejściu, catering SpokoBOX jest najszybciej rozwijającym się cateringiem dietetycznym na Mazowszu, ponieważ klienci tracą kilogramy bez poczucia, że są „na diecie”. Pasjonatka gotowania, testowania nowych przepisów, uwielbia nowości i wszystko musi sama wypróbować.

Prywatnie ma dwoje dzieci, Dawidka i Adasia, i psa, Polę. Lubi narty i żeglarstwo, ale i tak jej największym hobby jest zdrowe gotowanie.

PROGRAM KONFERENCJI:

10:00 – 10:30 – Rejestracja

10:30– 10:45 – Przywitanie gości – Małgorzata Penkala i Marta Ossolińska

10:45 – 11:15 – Patrycja Załug – „Prawdziwa Ty”

11:20 – 11:50 – Renata Wrona – „Droga do szczęścia”

11:55 – 12:25 – Karo Akabal – „Jak żyć namiętnie i seksownie”

12.30 –12.50 – Anna Szczypek – „Jedzenie – wróg kobiety czy przyjaciel”

12:50 – 13:20 – Przerwa kawowa, networking

13:20 –13:50 – CELestyna D. Osiak – „Spełnienie kryje się w sercu”

13:55 –14:25 – Anna Dąbrowska – „Jak wsłuchać się w ciało” – medytacja

14:30 – 14:45 – Podsumowanie

Świat Inspiracji
Małgorzata Penkala

tel.: 607 400 160
mail: kontakt@malgorzatapenkala.pl